MENU

Tren kalktı, TT dışarıda kaldı

Haberlere Netflix modeliyle para veren çıkar mı?

10/08/2016 Comments (0) Views: 339 ANKARA, MANŞET, TÜRK TELEKOM

Türk Telekom yöneticileri serbest bırakıldı

1342559053_3905_freedom

Türk Telekom sabaha karşı 01:00’de şu açıklamayı geçti:

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında; Türk Telekom Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir, Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin ve Teknoloji Grubu Operasyon Direktörü Nazım Efe mahkeme tarafından serbest bırakılmışlardır.

Yöneticilerimiz Türk Telekom’daki görevlerine devam edeceklerdir.

Türk Telekom olarakyüce Türk adaletine olan güvenimizle; milli güvenlik ve birlik karşısındaki her türlü oluşum ve unsurla mücadelede devletimize destek olmaya devam edeceğiz.

Uçakların tepemizden sonik patlamalarla geçtiği, askerlerin bir kısmının köprüden millete ateş açtığı acayip günlerden geçtik. O günlerde tutuklanan isimlerin arasında teknoloji dünyasından çok uzun yıllardır tanıdığımız bu isimler vardı. Ne olduğunu anlamadık, kimse de anlatmadı.

Onların bu kadar zamandır sorguda kalmaları kötü, çıkmış olmaları iyi, ancak Türk Telekom’un çıktıkları anda gece yarısı bülten çıkarak “bizde çalışmaya devam edecekler” bülteni çıkmaları harika bir şey. İnsanların itibarları peynir ekmek gibi yenmemeli.

Bundan sonra bize düşen, onlara hiçbir şey olmamış gibi davranmak, yaşananları kötü bir yanlışlık olarak nitelemek ve hayata kaldığımız yerden devam etmektir.

Çok uzun yıllardır tanıdığım Şahin ve Akdemir’e yürekten geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.