MENU

LTE testlerini yapıyoruz ama kendisi gelebilecek mi?

Cisco’da bulutlu günler…

14/12/2013 Comments (1) Views: 602 DONANIM, MANŞET

Türk teknolojisi gece kapıda bekledikçe gelişecek

Teknosa 2

Teknosa, tüm dünyada uzun süredir merakla beklenen PlayStation 4’ün satışını 13 Aralık’ın ilk dakikalarında gerçekleştirdi. Teknosa’nın çok özel fırsatlarla sunduğu, Sony Eurasia garantili PS 4’ler için oyun tutkunları, sabahın erken saatlerinden itibaren kuyruklar oluşturdu.

Dünyada satışa sunulduğu ilk günde 1 milyon adedin üzerinde satılan PlayStation 4, Türkiye’de satışa çıkmasının ilk dakikalarından itibaren büyük ilgi gördü. Sabahın erken saatlerinde sıra oluşturmaya başlayan oyun severler, yaklaşık 15 saat ürünlerine kavuşmak için Teknosa mağazasının önünde beklediler.

Genellikle cep telefonu ve oyun aletleri için 15 saat bir dükkanın önünde sıra bekleyen Türk halkı bu sayede teknolojinin gelişmesine de katkıda bulunuyor. Şirketlerimiz bunun bütenlerini geçtikçe ne kadar mutlu oluyoruz.

Bize PlayStation içinde oyun geliştirmek için ihtiyaç duyduğumuz bilgi ve izinleri vermeyen Sony, Xbox için oyun geliştirmek için gerekli imkanları sağlamayan Microsoft, buraya yalandan bir üterim tesisi bile açmayı düşünmeyen cep telefonu şirketleri… Ve onların kapısında ne olur ilk ben alayım diyen halkımız.

Teknolojinin ülkemiz için gelişmesine gerçekten çok yakınız. Hani bir hop desek, bir 15 saat daha beklesek kesin aya fezaya gideriz hep birlikte. İyi ki bu bülteni göndermişler bize. İyi ki varsın Sony, iyi ki varsın Teknosa…

Tags: , , ,

One Response to Türk teknolojisi gece kapıda bekledikçe gelişecek

  1. Carrefour teknosa zorunlu oyun satmis, musut cevik diyordu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.