MENU

Bayramda İstanbul’da kalan Avealılar çok konuşmuş

BTK uzlaşamayan TTnet ve Turknet’i uzlaştırdı

06/09/2011 Comments (0) Views: 87 İNTERNET, KISA KISA, MANŞET, OPERATÖRLER, SOSYAL MEDYA, TURKCELL

Turkcell tribünü Twitter’a kurdu taraftarı sanala çağırıyor

A Milli Futbol Takımı Ana Sponsoru Turkcell, 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu’nda oynanacak Avusturya-Türkiye maçı için “Twitter Tribünü” kuruyor. 6 Eylül Salı günü saat 21:30’da oynanacak maç, www.twittertribunu.com adresinden izlenebilecek.

Turkcell’in maçı canlı yayında izlemek isteyen ancak bilgisayar başına geçemeyenler için de bir çözümü var: Turkcell’li futbolseverler maçı diledikleri yerde internetli telefonları ya da tablet bilgisayarları üzerinden izleyebilecekler.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da oynanacak maç için son hazırlıklar tamamlanırken Twitter kullanıcıları da yeni bir deneyime hazırlanıyor. Turkcell’in TwitterTribunu.com üzerinden gerçekleştireceği maç yayınında aynı zamanda bir ilk yaşanacak: Siteye Twitter hesaplarıyla giren taraftarlar, maçı izleyen diğer kullanıcılarla birlikte Twitter üzerinden maç hakkında yorum yapabilecek ve Turkcell’in sanal tribününde futbol heyecanını paylaşabilecekler. Twitter hesabıyla yapılan paylaşımlar #TurkcellTribünü etiketi altında toplanacak.

Suadiye-Bağdat Caddesi’nde bulunan Turkcell İletişim Merkezi (TİM), öğlen 12:00’den itibaren milli maçın coşkusunu sokağa taşıyacak. Mağaza önünde kurulacak alanda bir yandan akşam maçı internetten izlemek isteyenlere bilgi verilirken bir yandan da “şaşırtan gözlükle gol atma”, “langırt” ve “helyum gazı ile marş söyleme” gibi eğlenceli oyunlar oynanacak. Mağazaya gelen futbolseverler çeşitli kurgularla bir adet minyatür 4×4 jeep, maç biletleri, şapkalar ve milli takım formaları kazanacaklar. Ayrıca tüm katılımcılara dondurma hediye edilecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.