MENU

Telefoncular haksız Kodak haklı

Avea’nın yeni PR ajansı belli oldu

04/07/2011 Comments (0) Views: 64 İNTERNET, KISA KISA, MANŞET, OPERATÖRLER, TÜRK TELEKOM

Tivibu kendi spor kanalını açtı

TTNET, Tivibu platformunu hızla geliştirmeye devam ediyor. Sporun yeni yüzü SPORTİVİ, Tivibu Web başlangıç paketi ve Tivibu Cep’te yayın hayatına başladı. Tivibu’ya özel bir kanal olan SPORTİVİ, Türkiye’de spor yayıncılığına yeni bir boyut getirme iddiasında.

Futbol odaklı fakat sporun tüm branşlarına yer veren, aynı zamanda güncel olaylara farklı bakış açıları getiren SPORTİVİ, bünyesinde sporun uzman isimlerini barındırıyor. Dolu dolu içerikle izleyicilerin karşısına çıkan SPORTİVİ’nin Genel Yayın Yönetmenliğini Gökhan Dinç yapıyor. Aykut İnce, Güven Taner, Kadir Çetinçalı, Harun Muslu, Pascal Nouma, Ali Ece, Gürcan Bilgiç, Alp Darıcı, Deniz Fuat Çimen, Orhan Gencer, Zeynep Özdemir, Kübra Aslan ve Zadik Gökoğlu gibi isimler, sporun her alanına dokunan farklı yayınlarla izleyici karşısına çıkıyor.

Spor dünyasının ve taraftarların buluşma noktası olma hedefiyle yola çıkan ve 24 saat yayın yapan SPORTİVİ, 30 Haziran 2011 tarihi itibariyle Tivibu Web 77. Kanalda ve Tivibu Cep’te yayına girdi. SPORTİVİ, kısa bir süre sonra Kablolu Yayın Lisansı ile ilgili RTÜK prosedürlerinin tamamlanmasının ardından da Tivibu Ev’de 77. kanalda SD yayında ve 377. kanalda ise HD yayında olacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.