MENU

Baz istasyonlarının paylaşımı zorunlu hale geliyor

Turkcell Cep Trafik’in veri işletim hakkını Belediye’den satın aldı

19/03/2011 Comments (2) Views: 351 ANKARA, KISA KISA, MANŞET, OPERATÖRLER, TURKCELL

TBMM başkanı şiir dinlerken efkarlandı Turkcell CEO’sunu aradı

Bir takım ziyaret ve açılışlar için Antalya’ya gelen TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, ilk olarak Döşemealtı ilçesine bağlı Akkoç köyüne geldi. Köy çadırında kahvaltı yapan Şahin, burada köylülerin isteklerini dinledi. Burada, köylülerden Fatma Şahin (43), Mehmet Ali Şahin’e isteklerinin yazılı olduğu bir şiir okudu.

Esprili bir dille yazılmış şiiri çok beğendiğini söyleyen Şahin, Fatma Şahin’in şairlere taş çıkartan bir şiir yazdığını söyledi. Şiir içerisinde geçen ‘Cep telefonumuz cebimizde ama hiç çekmiyor’ sözüne dikkat çeken Şahin, bunun çözümü için köylülerden Memiş Partal’ın evinden Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv’i aradı. Ciliv’e Antalya’nın Döşemealtı ilçesine bağlı Akkoç köyünde olduğunu söyleyen Şahin, “Sizi aramamamın sebebi, buraya geldim vatandaşlarımızın benden talepleri oldu. Bunlardan bir tanesi de köyde cep telefonu çekmiyor. Sizin reklamda kullandığınız kızınız var ya. Buraya uğramamış. Akkoç köyü oldukça fazla nüfusa sahip. Arama sebebim bu.” dedi. Şahin, Ciliv’in de kendisine aramasından dolayı çok memnun olduğunu söylediğini ifade etti. Şahin, Ciliv’in hemen talimat vererek hiçbir mazeret kabul etmeden en kısa zamanda gerekli çalışmaların başlayacağı sözünü verdiğini belirtti.

Tags: , ,

2 Responses to TBMM başkanı şiir dinlerken efkarlandı Turkcell CEO’sunu aradı

  1. Fatih Sarı dedi ki:

    Acaba bakanın telefonu nasıl çekmiş de aramış Süreyya Ciliv’i?

  2. Belki köylülerden Memiş Partal’ın evindeki sabit hattan arama yapmıştır. Yoksa Memiş Partal’ın haberde isminin geçmesine gerek olmazdı bence…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.