Vodafone Çiftçi Kulübü, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kapsamında Samsung Galaxy Pocket “Akıllı Çiftçi Telefonu”nu çok avantajlı fiyatlarla çiftçilere sunuyor. Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri, “Vodafone Çiftçi Kılavuzu” uygulaması ile uyumlu Android tabanlı Samsung Galaxy Pocket telefonuna ayda sadece 5 TL’ye, Cep Çiftçi Tarifesi ile birlikte ve 2 yıl taahhütle sahip olabiliyorlar.

“Vodafone Çiftçi Kılavuzu” ile çiftçiler; 5 günlük zirai meteorolojik tahminler ve uyarılara, ürün ve ürün gruplarına özel haberler ve bereketlerini artıracak ipuçlarına, ürünlerinin borsa ve hal fiyatlarına, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın duyuru ve mevzuat değişiklikleri ile tarıma ilişkin tüm güncel bilgilere herkesten önce erişebilmenin ayrıcalığını yaşıyorlar. Uygulama, Türkiye’nin ilk tarımsal e-ticaret ve iletişim sitesi Tarımsal Pazarlama’nın Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Hal Müdürlükleri ve haber ajansları ile derlediği zengin ve güvenilir içeriği de çiftçilerin cebine taşıyor.

Mobil iletişimin olanaklarıyla çiftçilerin iş süreçlerini daha verimli ve pratik kılmak, yaşam kalitelerini artırmak hedefiyle yola çıkan Vodafone, sunduğu bu ayrıcalıklı teklif ile Türkiye’de daha fazla çiftçiyi akıllı teknolojiler ile buluşturmak, üretimlerini daha “akıllı” hale getirmek yolunda gerçekleştirdiği çalışmalara yeni bir halka ekliyor.

“Vodafone Çiftçi Kılavuzu” çiftçilerin yetiştirdikleri ürün ve mahsulleri aracısız bir şekilde, cepten tüm Türkiye’ye satmalarına olanak sağlayan Çiftçi İlan Servisi ile de entegre şekilde çalışıyor. Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri, uygulama ile ürünlerinin ilanlarını ücretsiz şekilde yükleyebiliyor; böylelikle ürün ve mahsullerini Türkiye’nin 81 iline açarak, hasadını en doğru fiyattan satabiliyor. Ücretsiz verilen ilanlar, Türkiye’nin en büyük tarımsal e-ticaret sitesi www.tarimsalpazarlama.com’da, Köy TV’de ve Türkiye tarım sektörünün önde gelen en büyük dergilerinde yayınlanıyor.