MENU

36 ay taksitle karne hediyesi

Avea’dan milletvekillerine “avantajlı” tarife

01/07/2011 Comments (0) Views: 252 DONANIM, İNTERNET, KISA KISA, MANŞET, YAZILIM

iPhone ile resmi yazıya dönüştürün

TextGrabber, iPhone 3GS ve 4’lerde çalışan, resmi tarayıp yazılı doküman haline getiren, devrim niteliğinde bir uygulama olarak satışa sunuldu.

Eğer siz de 3GS kullanıcısıysanız, yine de TextGrabber isimli buyazılımı kullanabilirsiniz. iPhone 4 kullanıcıları daha iyi sonuçlar alabiliyor ama bu sonuçlar her zaman da çok tutarlı olmayabiliyor. TextGrabber, büyük boyuttaki yazılar üzerinde denendiğinde gayet iyi çalışıyor. Deneyenler ufak tefek yazım hatalarının dışında sistemin kusursuz çalıştığını söylüyor.

Ancak bir gazete yazısındaki gibi küçük boyuttaki yazılarda sonuç çok daha farklı bir boyutta. Işığa ve kağıdın parlaklığına göre değişmekle beraber TextGrabber, çok farklı sonuçlar çıkartabiliyor. Yine de böylesi yeni bir yazılım için TextGrabber oldukça başarılı bir çözüm denebilir. Ancak görünen o ki, uygulama uzun yazılardan ziyade kısa yazılarda daha başarılı sonuçlar veriyor.

Yazılımı hayata geçirenler TextGrabber’ın 60 farklı dilde çalışabildiğini söylüyor. Bir yazıyı tarayıp e-posta olarak yolladığınızda, hafızaya kopyalayabilir ya da direkt olarak daha fazla bilgi edinmek için webde arama yapmak mümkün.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.