Çay, kahve, sigara ve düzenli olarak dişleri fırçalamamak, dişlerin hızla sarartmasına neden oluyor. Pharma Plant güvencesiyle Türkiye’ye getirilen Patentli Dr. White Akıllı Diş Beyazlatma Cihazı Teknolojisi ile hiçbir elektronik enerji aksamına ihtiyaç duymadan dişler beyazlıyor.

Dr. White, akıllı telefon, tablet ya da USB girişe sahip herhangi bir cihaza takıldığı anda beyazlatma işlemini için çalışır duruma geliyor. Paketten çıkan ve her telefona uyumlu kabloyu ya da USB girişini ister telefona ister bilgisayara taktıktan sonra, yine kutudan çıkan diş beyazlatma jelini dişlere uygulayarak diş hekimlerinin de kullandığı LED ışık sistemi ile aparatı dişlere yerleştirmek ve 10 dakika beklemek yeterli.

Hidrojen peroksit içermeyen diş beyazlatma jeli, doğal yapılı bileşenler sayesinde insan sağlığına olumsuz bir etkide bulunmuyor.

Bunlar işin reklam tarafı… Bir de yorum girmek gerekirse… Bu tip cihazlar zaten pilli bir biçimde satılıyor. Bu alet cep telefonuna takılınca size bir şey mi kazandırıyor? Cep telefonu yeteneklerinden biriyle daha beyaz dişlere sahip olmanızı mı sağlıyor? Kesinlikle hayır. Mesela üstünde kamera olsa ve dişlerini in arkasını görerek artık sigara içmek istemeseniz… Veya belli bir beyazlığa gelince telefon size bir uyarı gönderse?

Hayır cep telefonu tamamıyla işin göz boyama, prestij tarafı…