MENU

27 Mayıs Türkiye ve dünyadan haber özetleri

29-31 Mayıs Türkiye ve dünyadan teknoloji haberleri

28/05/2019 Comments (0) Views: 298 Takvim

28 Mayıs Türkiye ve dünyadan teknoloji haberleri

Dünya futbol devlerinin ambalajları Bursa’dan gidiyor
Bursa’da bulunan ve 1986’dan bu yana faaliyet gösteren bir matbaa firması, Şampiyonlar Ligi’nde de boy gösteren Avrupa’nın en büyük futbol kulüplerinin mağazalarında satılan parfüm, havlu, saat, anahtarlık, ayakkabı gibi birçok ürüne ve hediyelik eşyaya ambalaj üretiyor.

Firma son şampiyonlar ligi finalisti Liverpool olmak üzere, İngiltere’den Manchester City, Arsenal, Chelsea, Everton, Crystal Palace ve Birmingham, Fransa’dan Olympique Lyon ile İskoçya’dan Celtic takımlarının ürünlerine ambalaj tedarik ediyor.
Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden kulüplerle çalışmaktan dolayı gurur duyduklarını belirten firmanın E-ticaret Sorumlusu Ercan Tiribolulu, “Neredeyse tüm sektörler için üretim yapıyoruz. Bu sebeple çalışmaktan keyif aldığımız ve gurur duyduğumuz sektörlerin başında Şampiyonlar Ligi ve Premier Ligi kulüpleri gelmektedir. Özellikle Şampiyonlar Liginde adını üst sıralara yazdırmış İngiltere Premier Ligi’nden 7 takım başta olmak üzere (Manchester City, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Everton, Crystal Palace, Birmingham, Fransa’dan Olympique Lyon, İskoçya’dan Celtic) birçok takımın ambalaj üretimlerini yapmaktayız. Bu yıl yine İngiltere’den 6 yeni takım için daha üretim yapmaya başladık. Bunlar Westham United, Leicester City, Leeds United, Fulham, Southampton, Norwisch City takımları. 2019 hedeflerimizden ilki, 2018 de yaptığımız yüzde 26’lık ihracat rakamını iki katına çıkarmak ve diğer taraftan da ambalaj üretiminin yanına ticari matbaacılık ürünlerini de ihracat portföyümüze eklemek. Yani bu kulüplerin katalog, dergi, broşür gibi ürünlerini de üretmek istiyoruz” dedi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.